Caterino.pl

Caterino.pl - najsmaczniejszy catering na Śląsku

Caterino.pl to najbardziej innowacyjny catering w Polsce. Specjalizuje się w obłusdze cateringowej imprez okolicznościowych. Organizuje imprezy takie jak: wesela, komunie, chrzciny, bankiety firmowe i inne. ExclusiveSite zapewnia kompleksową obsługę przedsięwzięcia w Internecie i nie tylko.

Innowacyjne podejście

Stworzyliśmy innowacyjne rozwiązania informatyczne, które w połączeniu z wysoką jakością usług, kwalfikują Caterino.pl do szybkiego zdobycia pozycji niekwestionowanego lidera usług cateringowych na śląsku. Zdecydowaliśmy się na usprawnienie i automatyzację procesu zamawiania cateringu. Zbudowaliśmy użyteczną stronę internetową, połączoną z dedykowaną aplikacją webową. Klienci Caterino.pl mogą układać własne menu posiłków i usług dodatkowych za pośrednictwem Internetu. Do wyboru dla każdej imprezy jest kilka gotowych wariantów, które można modyfikować, jak i opcja ułożenia całego menu od podstaw. Ceny obsługi imprezy wyliczane są na bieżąco, a klient ma możliwość zapisania ułożonego menu i pokazania go innym, jak i złożenia zamówienia. To najbardziej innowacyjne podejście do cateringu w Polsce!

Natomiast pracownicy Caterino.pl otrzymali rozbudowany panel zarządzania z modułem złożonych zamówień oraz system CMS. Dzięki temu mogą na bieżąco modyfikować i rozbudowywać menu (np. poprzez dodawanie nowych wariantów).

Nieszablonowe pomysły

Powierzono nam kompleksową identyfikację wizualną i kreowanie wizerunku marki Caterino.pl. Stworzyliśmy szereg profesjonalnych elementów tożsamości wizualnej: logo, kolorystykę, szablon umowy, ulotki, wizytówki, naklejki, kreacje reklamowe i inne. Stronę www ubraliśmy w oryginalną, nowoczesną szatę graficzną. Na jej potrzeby zaprojektowaliśmy wesołą kreację widelca-kucharza, który występuje w kilku wariantach jako uczestnik poszczególnych imprez okolicznościowych.

Promocja niejedno ma imię

Podjęliśmy się również promowania marki Caterino.pl z wykorzystaniem wszechstronnych kanałów promocji. Współpraca obejmuje zarówno szeroki zakres usług e-marketingu, jak i klasyczne formy promocji w postaci ulotek i lokalnych bannerów.

Marce Caterino.pl zapewniamy hosting zarządzany wraz serwerem pocztowym i stałą obsługą administracyjną.

Już wkrótce!

Strona internetowa Caterino.pl jest na etapie prac końcowych i testów. Zostanie udostępniona jeszcze w grudniu br.

Screenshoty

Usługi

 • Strony WWW
  www
 • Aplikacje webowe
  soa
 • CMS
  cms
 • Identyfikacja wizualna
  cid
 • Webdesign
  webd
 • Hosting zarządzany
  host
 • Performance marketing
  pfm
 • Pozycjonowanie
  seo
 • Social media marketing
  smm
 • Reklama internetowa
  adv

Caterino.pl

Caterino.pl jest marką, dla której najważniejsza jest wysoka jakość usług i zadowolenie klientów. Zadbaliśmy o profesjonalny wizerunek marki i wygodę klientów, którzy mają do dyspozycji unikalne narzędzie do komponowania własnego menu online.

Strona www dostępna
będzie już wkrótce!