Uruchomiliśmy naszą nową stronę firmową

12.12.2011

Wstyd się przyznać, lecz w przypadku naszej firmy, dotychczas sprawdzało się stare przysłowie: "szewc w dziurawych butach chodzi". Zajęci realizacją zleceń dla naszych klientów oraz własnych projektów internetowych mieliśmy tylko baaardzo prostą wizytówkę z pamiętnymi piorunami w tle ;-). Mamy do niej sentyment, gdyż była z nami od początków istnienia firmy, dlatego postanowiliśmy zachować ją jako pamiątkę w naszym archiwum.

news

W dniu dzisiejszym przysłowiowy szewc zacerował swoje dziurawe buty, uruchamiając reprezentacyjną stronę www. Budując naszą firmową witrynę postawiliśmy na oryginalność i nowoczesny design. Skupiliśmy się również na wysokiej przejrzystości prezentowanych informacji oraz zaprojektowaniu prostej, intuicyjnej nawiagcji. Odświeżyliśmy również cały wizerunek firmy projektując spójną identyfikację wizualną.

Mamy nadzieję, że nasza nowa tożsamość wizualna przypadnie do gustu wszystkim klientom, których serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Wiesz dlaczego wybraliśmy akurat czarno-niebieski wizerunek? Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć!

Wohoho.pl - mix wszystkiego co najlepsze w sieci

Wohoho.pl to portal rozrywkowy, którego głównym celem jest prezentowanie odwiedzającym najlepszych i najciekawszych materiałów z sieci, w szczególności zbiorów zdjęć. Można również zagrać w gry online i obejrzeć zadziwiające filmiki.

Internet & Business
Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 30A
43-190 Mikołów

tel: 32 7444222, fax. 32 7444833
email: biuro@exclusivesite.pl