Dziękujemy za okazanie zainteresowania firmą ExclusiveSite. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o naszej firmie i skorzystania z naszych usług.

ExclusiveSite to nowoczesna agencja e-marketingu

Głównym celem ExclusiveSite jest dostarczanie usług, które zaowocują sukcesem naszych klientów: innowacyjnych rozwiązań technologicznych w Internecie, kreowanie e-wizerunku, realizowanie skutecznych strategii marketingowych. Za cel stawiamy sobie również zarządzanie ciekawymi startup'mi.

Projektujemy i budujemy zaawansowane aplikacje webowe, stanowiące rozbudowane systemy bazodanowe, jak i kreatywne strony www stanowiące profesjonalne e-wizytówki. Lubimy wyzwania i chętnie podejmujemy się nietypowych zadań, które wymagają nieszablonowych rozwiązań.

Internet to nasza pasja

Nasze doświadczenie w branży XXI wieku, jaką jest Internet sięga 2004 roku. Jako sformalizowana grupa ExclusiveSite działamy od 2009 roku. Od początku stawiamy na zgrany, doświadczony i kreatywny zespół. Wszyscy jesteśmy pasjonatami Internetu. W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści, którzy wśród następujących pojęć czują się jak "ryby w wodzie": web development, programowanie obiektowe, e-biznes, web design, e-marketing, web usability, buzz marketing, e-commerce, monetaryzacja ruchu, search engine marketing, hosting... i wiele innych.

internet

Stale rozwijamy nasze kompetencje, ucząc się od - i dla - naszych klientów. Nasz sposób pracy pozwala na szybkie działania. W pracy stosujemy najnowocześniejsze, światowe metodyki programowania Agile oraz metodykę prowadzenia projektów SCRUM.

Zdobyte doświadczenie, które stanowi fundament naszego profesjonalizmu, poparte jest udaną realizacją wielu zleceń, począwszy od stron firmowych po rozbudowane aplikacje i systemy dedykowane, a także tworzeniem i zarządzaniem własnymi projektami internetowymi.

Klient jest najważniejszy

Niezależnie czy współpracujemy ze znaną, prestiżową marką czy startującym, lokalnym przedsięwzięciem - dajemy z siebie wszystko. Każdy klient jest dla nas ważny i wszystkich traktujemy na równych, uczciwych zasadach. Podczas współpracy jesteśmy dobrymi, solidnymi partnerami, stawiając na sprawną komunikację i fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Nasza lojalność podnosi poziom satysfakcji klientów. Jeśli umawiamy się na określone warunki, to nasi kontrahenci mogą być pewni, że ich dotrzymamy. Traktujemy klientów tak jak sami chcemy być traktowani. Działamy w taki sposób, aby klienci chcieli z nami współpracować i polecali nas innym.

Zarządzaj swoim biznesem, a my będziemy zarządzać Twoim wizerunkiem w Internecie

Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy jest specjalistą w obszarze komputerów i Internetu. Ty znasz się na swojej branży, a my znamy się na Internecie. Niezależnie od tego kim jesteś i jaką branżą się zajmujesz, wykreujemy i wypromujemy wizerunek Twojej marki w Internecie oraz zbudujemy narzędzia, które pozwolą Ci się rozwijać. Zrobimy to profesjonalnie.

klienci

W czasie, gdy Ty będziesz zarządzał swoim biznesem my zajmiemy się kształtowaniem Twojego wizerunku. W praktyce dla Twojej firmy oznacza to dotarcie do grona wielu nowych klientów, wzrost obrotów, optymalizację i redukcję kosztów, znaczny wzrost świadomości marki i zadowolenia dotychczasowych klientów.

Dzięki naszemu zespołowi specjalistów od Internetu i marketingu możemy zaoferować usługi wysokiej jakość, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów.

Wohoho.pl - mix wszystkiego co najlepsze w sieci

Wohoho.pl to portal rozrywkowy, którego głównym celem jest prezentowanie odwiedzającym najlepszych i najciekawszych materiałów z sieci, w szczególności zbiorów zdjęć. Można również zagrać w gry online i obejrzeć zadziwiające filmiki.

Internet & Business
Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 30A
43-190 Mikołów

tel: 32 7444222, fax. 32 7444833
email: biuro@exclusivesite.pl