Misja

Misją grupy ExclusiveSite jest:

Dostarczanie innowacyjnych, profesjonalnych rozwiązań i usług
w Internecie, które zapewnią sukces naszym klientom.

Stosujemy następujące założenia:

  • Profesjonalizm - jesteśmy ekspertami, a nasze usługi wyróżniają się profesjonalizmem. W kwestii jakości nie uznajemy kompromisów.
  • Elastyczność - cechuje nas wyrozumiałość i tolerancja. Jesteśmy gotowi na uczciwe negocjacje.
  • Pasja - to co robimy sprawia nam przyjemność i daje satysfakcję. Praca z pasją to gwarancja zaangażowania, wydajności i efektywności.
  • Zgrany zespół - zasoby ludzkie to skarb firmy. Każdy z naszych pracowników jest cennym członkiem naszej organizacji. Razem tworzymy zgrany zespół. Razem tworzymy ExclusiveSite.
  • Wiedza i kwalifikacje - stawiamy na ciągły rozwój, poszerzanie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji. Wszystko idzie z duchem czasu, my również dotrzymujemy mu kroku.
  • Doceniamy dobre pomysły - jesteśmy wizjonerami i doceniamy perspektywiczne pomysły. Chętnie dzielimy się z naszymi partnerami biznesowymi wiedzą, doświadczeniem i zasobami, wspólnie realizując projekty nastawione na sukces.
  • Efekt synergii - wspólnie możemy więcej. Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy.

Wizja

Od początku swojego istnienia spotykamy się z różnymi wyzwaniami. Do najważniejszych z nich należą: dynamiczny rozwój, zmieniające się otoczenie gospodarcze i dotrzymanie kroku konkurencji. Obserwowane tendencje i zmiany na rynku stwarzają nowe perspektywy dla branży Internetowej. Chcemy, aby wszystkie wyzwania, których się podejmujemy miały bezpośredni wpływ na dalszy rozwój i umocnienie pozycji firmy.

Motorem naszych działań jest pasja, jaką darzymy Internet. Postępujemy w sposób zgodny z zasadami odpowiedzialności gospodarczej i społecznej, wierząc, że takie działania korzystne są zarówno dla otoczenia, jak i naszej firmy.

Nasze credo zawiera się w jednym zdaniu:

Chcemy być liderem w zakresie kreowania wizerunku w Internecie i dostarczania aplikacji webowych oferując innowacyjne usługi i rozwiązania najwyższej jakości.

Wohoho.pl - mix wszystkiego co najlepsze w sieci

Wohoho.pl to portal rozrywkowy, którego głównym celem jest prezentowanie odwiedzającym najlepszych i najciekawszych materiałów z sieci, w szczególności zbiorów zdjęć. Można również zagrać w gry online i obejrzeć zadziwiające filmiki.

Internet & Business
Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 30A
43-190 Mikołów

tel: 32 7444222, fax. 32 7444833
email: biuro@exclusivesite.pl