Kogo szukamy?

Aktualnie poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

Kariera w ExclusiveSite

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie XXI wieku.

Jeśli jesteś osobą pełną pozytywnej energii, lubisz stawiać sobie ambitne wyzwania, a Internet to Twoja pasja to szukamy właśnie Ciebie! Od początku swojego istnienia stawiamy na zgrany, doświadczony, wykwalifikowany i kreatywny zespół. Pracujemy w miłej atmosferze opartej na partnerskich relacjach, w grupie pozytywnie nastawionych pasjonatów Internetu ukierunkowanych na rozwój osobisty i osiąganie ambitnych celów.

zespół

Podczas pracy w naszym zespole obdarzymy Cię odpowiedzialnością za zadania, które uwzględnią Twoje talenty, doświadczenie i cele zawodowe. Przydzielimy ciekawe zadania wymagające samodzielności, których realizacja będzie interesującą pracą pozbawioną rutyny. Docenimy Twoje dobre pomysły i pozwolimy Ci rozwijać się wraz z rozwojem naszej firmy.

Każdy z pracowników jest jednym z nas. Razem tworzymy zgrany zespół. Razem tworzymy ExclusiveSite.

Jak do nas dołączyć?

Aplikacje można składać za pomocą poczty elektronicznej. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail: praca@exclusivesite.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez ExclusiveSite s.c. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wohoho.pl - mix wszystkiego co najlepsze w sieci

Wohoho.pl to portal rozrywkowy, którego głównym celem jest prezentowanie odwiedzającym najlepszych i najciekawszych materiałów z sieci, w szczególności zbiorów zdjęć. Można również zagrać w gry online i obejrzeć zadziwiające filmiki.

Internet & Business
Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 30A
43-190 Mikołów

tel: 32 7444222, fax. 32 7444833
email: biuro@exclusivesite.pl