Praktyki i staże

Swoją karierę możesz rozpocząć z nami już jako stażysta. Oferujemy także możliwość odbycia interesujących praktyk. Cenimy entuzjazm, kreatywność i zaangażowanie w powierzone zadania. Poszukujemy kandydatów o profilach informatycznych (z nastawieniem na webdevelopment) oraz sprzedażowo-marketingowych.

Praktyka w ExclusiveSite to wiedza i doświadczenie jakiej nie zdobędziesz na żadnym wykładzie. "Praktyka czyni mistrza", dlatego zapraszamy Cię do udziału w naszym programie praktyk i stażów! Złóż swoją aplikację.

Jak do nas dołączyć?

Aplikacje można składać za pomocą poczty elektronicznej. CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesłać na adres e-mail: praca@exclusivesite.pl

Aplikacja powinna zawierać klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez ExclusiveSite s.c. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Wohoho.pl - mix wszystkiego co najlepsze w sieci

Wohoho.pl to portal rozrywkowy, którego głównym celem jest prezentowanie odwiedzającym najlepszych i najciekawszych materiałów z sieci, w szczególności zbiorów zdjęć. Można również zagrać w gry online i obejrzeć zadziwiające filmiki.

Internet & Business
Sp. z o.o.

ul. Waryńskiego 30A
43-190 Mikołów

tel: 32 7444222, fax. 32 7444833
email: biuro@exclusivesite.pl