LaGastro.pl

LaGastro.pl - garmażeria online nr1 w Polsce

Świeże i smaczne jedzenie przez Internet? Dlaczego nie! LaGastro.pl to garmażeria online nr 1 w Polsce, która oferuje zdrowe wyroby własnej produkcji, bez konserwantów. A wszystko to w oparciu o nowoczesny system e-commerce stworzony przez ExclusiveSite.

Smacznie, zdrowo i... nowocześnie

Zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy profesjonalny system e-commerce, ubrany w nowoczesną szatę graficzną. Zautomatyzowaliśmy proces zamawiania jedzenia. Nie trzeba nigdzie dzwonić, wychodzić z domu... Wystarczy wybrać produkty, złożyć zamówienie i poczekać na dostawę do domu. Komunikaty SMS umożliwiają bieżące informowanie klientów o stanie ich zamówienia, co pozwala zapewnić obsługę najwyższej jakości.

Wszystkie elementy systemu zostały oparte o elastyczny system CMS i rozbudowany panel zarządzania sklepem. Umożliwia to łatwe zarządzanie sklepem przez pracowników firmy - od asortymentu po końcowe zamówienia i bazę klientów. Naszą odpowiedzią na przyjętą przez firmę strategię (na każdy dzień inne produkty) jest moduł automatycznej prezentacji asortymenu w zależności od dnia tygodnia, który dba o codzienną aktualizację strony bez udziału pracowników. Na potrzeby sklepu zbudowaliśmy również moduł automatycznego wyliczania kosztów dostawy. Na podstawie adresu i wartości zamówienia, system wylicza i podaje klientowi koszty dostawy.

Końcowym efektem naszej pracy jest nowoczesny sklep internetowy, który stanowi trzon marki LaGastro. Obecnie sklep realizuje zamówienia z dostawą na terenie powiatu mikołowskiego, ale w niedługim czasie planowany jest rozwój systemu i ekspansję firmy na inne miasta.

Wizerunek świadczący o jakości

Wiemy, jak ważna w budowaniu marki jest jej tożsamość wizaualna. Dla LaGastro zaprojektowaliśmy spójną identyfikację wizualną, która wzbudza zaufanie klientów i tworzy wizerunek firmy świadczący o wysokiej jakości usług. Stworzyliśmy nowoczesne logo i design strony www, a także wiele innych elementów takich jak: ulotki, wizytówki, naklejki, kreacje reklamowe, wystrój wnętrza sklepu w Mikołowie i inne.

Na reprezentacyjny kolor marki wybraliśmy barwę pomarańczową, ponieważ symbolizuje siłę, stymuluje entuzjazm i pozytywnie wpływa na zdrowie, co podkreśla jakość produktów oferowanych przez markę LaGastro.

Marka zorientowana na Internet

LaGastro to firma z tradycjami, która prowadzi stacjonarny sklep w Mikołowie i skupia się na klasycznej formie działalności. Mimo to docenia szanse i możliwości jakie daje Internet, dlatego zdecydowała się na współpracę z ekspertami od Internetu - ExclusiveSite. Opracowana wspólnie z nami strategia marketingowa sprawiła, że LaGastro stało się firmą zorientowaną na Internet. W ramach współpracy zapewniamy marce długofalowe pozycjonowanie strony www, marketing społecznościowy skierowany do lokalnych odbiorców oraz inne działania e-marketingu nastawione na efekty.

ExclusiveSite zapewnia marce LaGastro.pl kompleksową obsługę informatyczną, w tym hosting zarządzany i serwer pocztowy.

Już wkrótce!

Sklep internetowy LaGastro.pl przechodzi ostatnie testy i zostanie otwarty jeszcze w tym tygodniu.

Screenshoty

Usługi

 • Strony WWW
  www
 • Aplikacje webowe
  soa
 • CMS
  cms
 • Identyfikacja wizualna
  cid
 • Webdesign
  webd
 • Hosting zarządzany
  host
 • Performance marketing
  pfm
 • Pozycjonowanie
  seo
 • Social media marketing
  smm
 • Reklama internetowa
  adv

LaGastro.pl

Dzięki współpracy z nami LaGastro.pl umiejętnie łączy tradycję i doświadczenie firmy gastronomicznej z innowacyjnymi i nowoczesnymi technologiami.

Strona www dostępna
będzie już wkrótce!