Wohoho.pl

Wohoho.pl - mix wszystkiego co najlepsze w sieci

Wohoho.pl to portal rozrywkowy, którego głównym celem jest prezentowanie odwiedzającym najlepszych i najciekawszych materiałów z sieci, w szczególności zbiorów zdjęć. Można również zagrać w gry online i obejrzeć zadziwiające filmiki.

Materiały posegregowane są w 11 tematycznych kategoriach, dzięki czemu każdy internauta znajdzie coś dla siebie. Można je oceniać i komentować, zarówno poprzez wewnętrzny system komentarzy, jak i wtyczkę społecznościową Facebooka. Użytkownicy portalu mają również możliwość tworzenia własnej listy ulubionych materiałów.

Przejrzysta szata graficzna

Zaprojektowaliśmy unikalną, przejrzystą szatę graficzną, która jest sympatyczna dla oka i sprawia, że przeglądanie materiałów jest bardziej przyjemne. Każdy materiał ma obok tytuły ikonkę kategorii, w której się znajduje, co ułatwia ich przeglądanie na liście.

Obecnie portal jest w wersji beta, a my prowadzimy analizy i pracujemy nad dopracowaniem najlepszej kolorystyki.

Automatyczne aktualizacje

Dla portalu opracowaliśmy zautomatyzowany system aktualizacji treści. Dba on o ciągłe serwowanie odwiedzającym świeżych materiałów, bez bieżącego udziału administratora. System zwraca uwagę na różnorodność materiałów i losowe, odpowiednie odstępy czasowe pomiędzy kolejnymi aktualizacjami.

Screenshoty

Technologie

  • HTML / CSS
  • PHP
  • JavaScript
  • MySQL
  • Smarty
  • AJAX

Wohoho.pl

Poznaj Wohoho.pl, czyli śmieszne zdjęcia, ciekawostki, filmiki, gry online - mix wszystkiego co najlepsze w sieci.