Portfolio

Dotychczas mieliśmy możliwość pracy przy tworzeniu niewielkich wizytówek firmowych, projektowanu pojedycznych elementów, jak i kompletnych identyfikacji wizualnych, realizowaniu skutecznych kampanii reklamowych, budowaniu dedykowanych systemów intranetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych i wielu innych zleceniach. W sumie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów dla firm z różnych branż. Dziękujemy wszystkim klientom za okazane zaufanie!

Zadowolenie i sukces klienta daje nam największą satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami i kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W czym mogę pomóc?

Marzena Jańczyk
key account manager
marzena.janczyk@exclusivesite.pl
tel. 32 7444222

rzeczoznawcy.katowice.pl - nowoczesna firma z doświadczeniem i tradycjami

Firma Rzeczoznawcy Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług z rzeczoznawstwa motoryzacyjnego oraz maszynowego. Znają się na rzeczy, lecz dotychczas brakowało im profesjonalnego wizerunku.

Usługi

 • Strony WWW
  www
 • CMS
  cms
 • Identyfikacja wizualna
  cid
 • Webdesign
  webd

citt.polsl.pl - Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej (CITT) to odpowiedź na potrzebę stworzenia jednostki, służącej promocji współpracy nauki, biznesu i samorządu. Podjęliśmy się zadania stworzenia strony informacyjnej, która ma być podstawowym narzędziem do transferu wiedzy i rozwoju innowacji.

Usługi

aktywnosc-akademicka.polsl.pl - projekt unijny

Stworzyliśmy stronę internetową dla projektu unijnego "Aktywizacja społeczności akademickiej jako element realizacji Regionalnej Strategii Innowacji" realizowanego przez Politechnikę Śląską w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Usługi