Portfolio

Dotychczas mieliśmy możliwość pracy przy tworzeniu niewielkich wizytówek firmowych, projektowanu pojedycznych elementów, jak i kompletnych identyfikacji wizualnych, realizowaniu skutecznych kampanii reklamowych, budowaniu dedykowanych systemów intranetowych oraz zaawansowanych aplikacji webowych i wielu innych zleceniach. W sumie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt projektów dla firm z różnych branż. Dziękujemy wszystkim klientom za okazane zaufanie!

Zadowolenie i sukces klienta daje nam największą satysfakcję. Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi realizacjami i kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

W czym mogę pomóc?

Marzena Jańczyk
key account manager
marzena.janczyk@exclusivesite.pl
tel. 32 7444222

oks.polsl.pl - Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "Innowacja"

Ośrodek Konferencyjno-Szkoleniowy "INNOWACJA" to nowoczesny obiekt, należący do CITT Politechniki Śląskiej, zlokalizowany w cichej i spokojnej części Zabrza. Zaprojektowaliśmy stronę www opartą o system CMS, prezentującą ofertę ośrodka.

Usługi

Wyloguj się i chodź się całować - fanpage na Facebooku

"Wyloguj się i chodź się całować" to fanpage rozrywkowy skierowany przede wszystkim do młodych użytkowników Facebooka. Naszemu klientowi zależało na uzyskaniu conajmniej 4000 fanów, głównie kobiet poniżej 25 roku życia.

Usługi

  • Social media marketing
    smm

Kocham Włochy - fanpage na Facebooku

Fanpage dla wielbicieli Włoch i wszystkiego co z nimi związane. Włoskie wino, potrawy, podróże, samochody... i inne. W ramach usługi marketingu społecznościowego założyliśmy fanpage i pozyskaliśmy pierwszych 200 fanów - wielbicieli Italii.

Usługi

  • Webdesign
    webd
  • Social media marketing
    smm